Gençtürk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gençtürk

GENÇLERİN GENEL MERKEZİ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sagopa kajmer...

YazarMesaj
Queen...
Admin

sagopa kajmer... Empty
MesajKonu: sagopa kajmer...   sagopa kajmer... Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 5:48 pm

sagopa konuşuyor(10 ekim 2008)

değerli dinleyenlerim,

bana verdiğiniz oylar için ayrı ayrı hepinize teşekkür ederim.mtv ema töreninde sagopa kajmer salonu yıktı geçti.zaten sahneden gördüğüm kadarıyla neyin ne olduğu belliydi.emre aydın oylamayı kazanan isim oldu.kendisine başarılar dilerim.
ve sizler… durmadan oylar kullandınız verdiğiniz değeri gösterdiniz elhamdülillah.önemli olan o sahnede gördüklerimdi.ben herşeyin farkındayım siz sakın üzülmeyin.muhteşemdiniz.sizlerle gurur duyuyorum.eğer bu bir fan yarışması olsaydı kesin ödül sizlerindi.çünkü sizin sesleriniz herkesin sesini bastırır.bugün şampiyon zaten bizdik.her zaman da biziz.şampiyonu sıkar yarışSmile bu arada şu oyları bir açıklasalardı en azından hem bizim hem fanların içi rahatlardı.ama hiçbir açıklama yapılmadı.böylesi biraz sıkıcı oldu.ben saat 15 ten 24 e kadar orada bekledim.çok yoruldum,ayrıca anlatamayacağım kadar bunaldım.oylama gecesine kadar çok haber yapıldı.sago önde vs gibi.bu durum diğer sanatçı arkadaşlarımız tarafından tepkilendi.gözler nedense üzerime çevrildi.hatta bir ara benim hakkımda şikeci mi bu vs denildi bir takım kişiler tarafından.kısacası bu yarışma benim için zaten stressli geçmişti.en azından benim oy vs gibi nedenlerle reklam yaptırmadığım ortaya çıktı.aklandım diyelim.verdiğiniz oylar nereye gitti? bu sorunun cevabını ben de bilemiyorum çünkü kimin ne kadar oy aldığını ancak görevliler bilebilir.yarışma bitti ben hala bilmiyorum siz düşünün.bir berraklık yok.iyisimi bütün bu olanları unutun.ve söylediğim gibi üzülmeyin.ben sizleri teskin etmek için böyle bir yazı yazma gereği duydum.çok emek verdiniz.hissetmem yeterliydi.görev tamamlandı.
saygılar sevgiler hepinize….
--------------------------------------------------------------------------

selamlar Sagopa.

1- Sagopa Kajmer kimdir ve SAGOPA KAJMER isminin bi anlamı varmı?

sagopa gizemli bir pramit kajmer gizemi bulan guzellik.

2- Neden ortaya çıkma gereği duydun ve böyle bi albüm yapmak nerden aklına geldi?

elestirilecek cok sey var.rap in artik anlasilmasi gerek.insanlari rapten mahrum birakmamam gerek.

3- "Sanal Alem Delikanlıları" çok tartışıldı çok konuşuldu. Bu delikanlıları bize biraz daha tanıtırmısın?

nette uretene kufur edenler,sovenler,delikanlilik yapma geyikleri.nete guvenmesinler gelecekleri net degil.rap e saygi gerek kostegi def et.

4- Yeni bi stil oluşturdun. Bu yeni stilin senden başka kişiler tarafından kullanılacağınıda düşünüyomusun?

stilim pesimist yani karamsar stil.bu yol dogru yol.dilin kemigi yok politikasi ve gercekler=sagopa kajmer. fark burada

5- Eminemden etkilenip "ben daha iyisini yaparım" dediğin ve bu yüzden bu albümü yaptığın doğrumu?

eminem tek ben tek yurek.sagopa ayri eminem ayri.sagopa para dusunmez , ne gerekiyorsa onu yaparim.eminem iyi rapper bende iyi rapper.ama benim stilim paragoz degil.direk temas.isim olanla.genelde kozlarimi muzikte paylasirim.

6- Sagopa kimlerle feat. yapmak isterdi, bunların arasında Eminem olabilirmi?

eminem neden olmasin.en cok jedi mind tricks,supreme hebrew intellekt,cage,aceyolone,chuck d,grouch,mykil miers.bunlar sagopani aslari.gercek rap.

7- Kimileri bayılıyo kimileri nefret ediyo senden, sanada söz hakkı doğuyo. ne diyeceksin?

frekans cok.dinlemeyen dinlemesin.dunya umrumda degil.amac dinletmekte degil.desarj=rap

8- Sagopa senin dilinin kemiği yoktur. bize türkiyedeki en iyi ve en kötü
grubu söylermisin? Ve senin en beğendiklerin hangi mc yada gruplar?

grammy turkrap:

en iyi rapper: duman,ceza,fuat
en iyi grup: silahsiz kuvvet,nefret,
en iyi flow: fuat,ceza,duman
en iyi rhyme:fuat,ceza,duman
en iyi stil: fuat,ceza,duman
en iyi produksyon:kuvvetmira
en kotu grup: STATIK-HEDEF 12-RAPOR 2-SUSTURUCU-
en wack mc ler: MC KANUN,MC TURBO,U.E.,MAHO B,HELL
M,TEX,OZZY
en kotu rapper: MC KANUN
en kotu produksyon:kuvvetmira haric hepsi boktan
mc olmayanlar: MC KANUN
en kotu soz yazan: MAHO B, MC TURBO, SUSTURUCU, FRESH
B,SULTANA,HEDEF 12 VE RAPOR 2 NIN ALAYI,S.O.S.,MC
KANUN
RESPOTRAP
en kotu sarki:
SEYTANIN TETIGI (me ce kanun yada emsi kanun)
gece gelince (susturucu)
RAPOR 2 VE HEDEF 12 NIN YAPTIGI TUM BOKTAN CALINTI SARKILAR.

en hirsiz:HEDEF 12 -RAPOR 2
en akilli gecinen: TUNC DINDAS,MC KANUN
en delikanli rapper: fuat,ceza,duman,kool savas
en guzel album: yok.
en iyi cikis: duman,sozlu taarruz
en iyi yeni sarki:SAHI (nefret),GERCEKLER PART I (fuat) toplama kampi (ASYA SENTEZ)

gelecegi en parlak rapper: duman
turkce rapin en buyuk albumleri: FUAT-DEBUT ALBUM, NEFRET-ANAHTAR (yeni)

daha cok sey soylerim ama aklima gelmiyor.

9- 10 KURŞUN geliyor. ama nasıl geliyor? kime geliyor? bi kez daha soruyorum
hala cevap yokmu? kimlerle feat. yaptın falan? hiç değilse parçaların adını
söylesen?

bekleyin ve dinleyin 10 kursun geliyor.sihir bozulmasin.ceza & duman & misero ile featuring var.yakinda fuatla olacak.rapte tekelcilik = onlar.bekleyin kursunlar geliyor.

10- Pesimisti ne zaman kaliteli olarak dinleyebilicez?

sagopayi kufur olarak gormeyin.sadece bunu isterim.sevin yada sevmeyin ama laf etmeyin.sagopa kajmer dinleyenlere sonsuz saygi.

sagopa ´´tek yurek´´ kajmer

Bizden bu kadar kendine çok iyi bak. HipHop 4ever
-------------------------------------------------------------------------------

sagopa kajmer... Ropbw8ag1bz9
sagopa kajmer... W1003
https://genc-turk.yetkin-forum.com

sagopa kajmer...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ßiri yanınızDa Sagopa Kajmer'e Laf Attı Tepkiniz ? cevaplar beklıorum :D
» sagopa kajmerin en iyi sözleri