Gençtürk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gençtürk

GENÇLERİN GENEL MERKEZİ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Séwdim,SéwiyoRum,Séwécéqim.

YazarMesaj
Queen...
Admin

Séwdim,SéwiyoRum,Séwécéqim. Empty
MesajKonu: Séwdim,SéwiyoRum,Séwécéqim.   Séwdim,SéwiyoRum,Séwécéqim. Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 6:18 pm

Seni bugün ne kadar cok ösLediqimi anLadm.İlk defa yoklugunu bu kdar kolay hissettim.GözLerim doldu,ağLayamadım.Çünkü bén kimsé için küçüLmeyen ukaLa ,kéndini begenmiş biriyDim.Ama dokunsaN ağLayacaktım artık.O kadar cok doLdum ki.Ve sonunda dayanamadım biLiyormusun?iLk defa biri için qözyası döküyordum.éski qururLu,kendini beqnmiş,ukaLa kız yoktu artık.Gururumu bir köşeye atıp ,basLadım o güzeL günLerin hatrına doyasıya aqLamaya.ßiraz Sonra rahatLamıs qibi bir haLim wardı.gözLerimi açtıqımda tam karşımda sén waRdın.biR an için içim içime sıqmaDı.Tıpkı eskisi qibi.bana qeri döndün diyordum.Ama biLiyordum..taa en basta dönüşü OLmayan biR yoLa qirmiştik.Hani derLer ya ''ask ızdırap cekmektir'' diye inanmazDım bu cümLeye.oLur mu öLe sey derDm..Ama bugün ne kadr cok yanıLdıqımın farkına wardım.Ewet aşk ızdırap cekmektir..Her neyse sewdiğim,herbişeyim Sana şimdi söyleyeecekLerimi unutma.''SENİ ÖLESİYE SEWDİM,SEVİYORUM,SEVECEĞİM..''

Onu benden aLmasınLar
Bize buLaşmasınLar
Arayıp sormasınLar
Kıskandırıp durmasınLar
Ben ona Resmen Aşığım
Hem iLk hem sonmuş gibi
En güzeLi "O"ymuş gibi
Bunca yıL bekLemiş gibi
BekLediğime değmiş gibi
Ben ona resmen ♥️♥️♥️
♪♫♪

♥️ ♥️ ♥️